Archiwum koncertów

06.10.18
Oborniki Wielkopolskie
Filharmonia bez Filharmonii
Obornicki Ośrodek Kultury
Artyści
Program
Kameralnie, ale już prawie orkiestrowo
 
Georg Friedrich Haendel (1685-1759)
Sonata triowa G-dur HWV 399
A tempo ordinario, Allegro non presto, Passacaille

Sonata triowa D-dur HWV 397
Adagio, Allegro, Musette, Marche, Gavotte

Georg Philipp Telemann (1681-1767)
Sonata triowa c-moll TWV 42:c1
Largo, Vivace, Grave, Allegro

Sonata triowa a-moll TWV 42:a5
Andante affettuoso, Allegro, Largo, Allegro

Antonio Vivaldi (1678-1741)
Sonata d-moll op. 1 nr 12 La Folia RV 63

 
Więcej informacji: Filharmonia bez Filharmonii
rozwiń program
zwiń program
05.10.18
Kościan
Filharmonia bez Filharmonii
Kościański Ośrodek Kultury
Artyści
Program
Kameralnie, ale już prawie orkiestrowo
 
Georg Friedrich Haendel (1685-1759)
Sonata triowa G-dur HWV 399
A tempo ordinario, Allegro non presto, Passacaille

Sonata triowa D-dur HWV 397
Adagio, Allegro, Musette, Marche, Gavotte

Georg Philipp Telemann (1681-1767)
Sonata triowa c-moll TWV 42:c1
Largo, Vivace, Grave, Allegro

Sonata triowa a-moll TWV 42:a5
Andante affettuoso, Allegro, Largo, Allegro

Antonio Vivaldi (1678-1741)
Sonata d-moll op. 1 nr 12 La Folia RV 63

 
Więcej informacji: Filharmonia bez Filharmonii
rozwiń program
zwiń program
04.10.18
Grodzisk Wielkopolski
Filharmonia bez Filharmonii
Centrum Kultury RONDO
Artyści
Program
Kameralnie, ale już prawie orkiestrowo
 
Georg Friedrich Haendel (1685-1759)
Sonata triowa G-dur HWV 399
A tempo ordinario, Allegro non presto, Passacaille

Sonata triowa D-dur HWV 397
Adagio, Allegro, Musette, Marche, Gavotte

Georg Philipp Telemann (1681-1767)
Sonata triowa c-moll TWV 42:c1
Largo, Vivace, Grave, Allegro

Sonata triowa a-moll TWV 42:a5
Andante affettuoso, Allegro, Largo, Allegro

Antonio Vivaldi (1678-1741)
Sonata d-moll op. 1 nr 12 La Folia RV 63

 
Więcej informacji: Filharmonia bez Filharmonii
rozwiń program
zwiń program
03.10.18
Zbąszyń
Filharmonia bez Filharmonii
Filharmonia Folkloru
Artyści
Program
Kameralnie, ale już prawie orkiestrowo
 
Georg Friedrich Haendel (1685-1759)
Sonata triowa G-dur HWV 399
A tempo ordinario, Allegro non presto, Passacaille

Sonata triowa D-dur HWV 397
Adagio, Allegro, Musette, Marche, Gavotte

Georg Philipp Telemann (1681-1767)
Sonata triowa c-moll TWV 42:c1
Largo, Vivace, Grave, Allegro

Sonata triowa a-moll TWV 42:a5
Andante affettuoso, Allegro, Largo, Allegro

Antonio Vivaldi (1678-1741)
Sonata d-moll op. 1 nr 12 La Folia RV 63

 
Więcej informacji: Filharmonia bez Filharmonii
rozwiń program
zwiń program
25.08.18
Gościkowo-Paradyż
Program
Podwójne i potrójne oswajanie kozła
 
Georg Philipp Telemann (1681 – 1767)
Koncert podwójny e-moll na dwoje skrzypiec TWV52:e4
Andante, Allegro, Adagio, Presto
 
Antonio Vivaldi (1678 – 1741)
Koncert podwójny g-moll na dwie wiolonczele RV 531
Allegro, Largo, Allegro
 
Koncert potrójny C-dur na skrzypce i dwie wiolonczele RV 561
Allegro, Largo, Allegro
 
Koncert potrójny g-moll op. 3 nr 2 na dwoje skrzypiec i wiolonczelę RV 578
Adagio e spiccato, Allegro, Larghetto, Allegro
 
Georg Philipp Telemann
Suita G-dur na smyczki „Burlesque de Quixotte” TWV 55:G10
Uwertura, Przebudzenie Don Kichota, Jego walka z wiatrakami, Jego westchnienia miłosne do księżniczki Dulcynei, Upadek Sancho Pansy, Galop Rosynanta, oraz osła Sancho Pansy, Sen Don Kichota
 
Suita tańców polskich z manuskryptu z Rostocku (w opracowaniu Dariusza Górnioka)
rozwiń program
zwiń program
23.08.18
Gościkowo-Paradyż

Muzyka w Raju

Artyści

KORE Orchestra

Program
Rajski skok do przodu
 
Wolfgang Amadeus Mozart (1756 – 1791)
Divertimento F-dur K 138
Allegro, Andante, Presto
 
Gioachino Rossini (1792 – 1868)
Sonata a Quattro G-dur nr 1
Moderato, Andante, Allegro
 
Luigi Boccherini (1743 – 1805)
Kwintet D-dur op. 39 nr 2
Allegro vivo, Pastorale. Amoroso ma non lento, Finale. Presto
 
Joseph Eybler (1765 – 1846)
Kwintet B-dur op. 6 nr 1
Allegro moderato, Menuetto, Moderato, Andantino, Menuetto, Allegretto, Adagio, Allegretto
rozwiń program
zwiń program
22.08.18
Gościkowo-Paradyż

Muzyka w Raju

Artyści

KORE Orchestra

Program
Sonaty triowe, ale czy tylko sonaty?
 
Georg Friedrich Händel (1685 – 1759)
Sonata triowa A-dur HWV 396
Andante, Allegro, Larghetto, Allegro, Gavotte
 
Sonata triowa D-dur HWV 397
Adagio, Allegro, Musette, Marche, Gavotte
 
Sonata triowa e-moll HWV 398
Andante. Larghetto, Allegro, Sarabande, Allemande, Rondeau, Gavotte
 
Sonata triowa g-moll HWV 400
Largo, Alla Breve, Larghetto, Tempo giusto, Air, Bourrée
 
Sonata triowa F-dur HWV 401
Largo, Allegro, Adagio, Allegro, Menuetto
 
Sonata triowa B-dur HWV 402
Larghetto, Allegro, Adagio, Allegro, Gavotte, Menuetto
 
Sonata triowa G-dur HWV 399
Allegro, A tempo ordinario, Allegro non presto, Passacaille, Gigue, Menuet
rozwiń program
zwiń program
19.08.18
Gościkowo-Paradyż

Muzyka w Raju

Artyści

KORE Orchestra

Program
Teatr muzyczny w XVIII wiecznym Londynie
 
Georg Friedrich Händel (1685 – 1759)
Uwertura z opery „Rinaldo” HWV 7
 
Pietro Castrucci (1679 – 1752)
Concerto grosso a-moll op. 3 nr 4
Adagio Andantino, Allegro Ardito, Adagio un Poco Andantino, Allegro Spiritoso
 
Georg Friedrich Händel
Recytatyw Che sento? oh Dio! z opery „Giulio Cesare” HWV 17
Aria Se pietà de mi non senti z opery „Giulio Cesare” HWV 17
 
Francesco Geminiani (1687 – 1762)
Concerto grosso c-moll op. 2 nr 1
Andante, Allegro, Adagio, Allegro
 
Georg Friedrich Händel
Aria Dopo notte z opery „Ariodante” HWV 33
 
Pietro Castrucci
Concerto grosso op. 3 nr 6
Allegro, Adagio, Giga Allegro
 
Georg Friedrich Händel
Recytatyw Ah! Ruggiero, crudel! z opery „Alcina” HWV 34
Aria Ombre pallide z opery „Alcina” HWV 34
 
Francesco Geminiani
Concerto grosso e-moll op. 3 nr 6
Adagio, Allegro, Adagio, Allegro
 
Georg Friedrich Händel
Aria Da tempeste z opery „Giulio Cesare” HWV 17
 
Francesco Geminiani
Concerto grosso d-moll La Folia
rozwiń program
zwiń program
17.08.18
Gościkowo-Paradyż
Muzyka w Raju
Artyści
Program
Wokół dworu Marii Kazimiery Sobieskiej w Rzymie
 
Alessandro Scarlatti (1660 – 1725)
Introduzione do oratorium „Cain, overo Il primo omicidio”
Spiritoso, Adagio, Allegro
 
Arcangelo Corelli (1653 – 1713)
Concerto grosso F-dur op. 6 nr 6
Adagio, Allegro, Largo, Vivace, Allegro
 
Antonio Vivaldi (1678 – 1741)
Koncert d-moll na violę d'amore i smyczki RV 393
Allegro, Largo, Allegro
 
Motet „Nulla in mundo pax sincera” na sopran, smyczki i b.c. RV 630
Nulla in mundo pax sincera, Blando colore, Spirat anguis Inter flores, Alleluia
 
 
Antonio Vivaldi
Sinfonia g-moll na smyczki RV 157
Allegro, Largo, Allegro
 
Alessandro Scarlatti
Concerto grosso f-moll
Grave, Allegro, Largo, Allemande, Allegro
 
Antonio Vivaldi
Motet „Laudate pueri Dominum” na sopran, smyczki i b.c. RV 600
Laudate pueri Dominum, Sit nomen Domini, A solis ortu, Exselsus super omnes, Quis sicut Dominus, Suscitans a terra, Ut collocet eum, Gloria Patri, Sicut erat in principio, Amen
rozwiń program
zwiń program
24.06.18
Ochla k. Zielonej Góry
Nasz Telemann
Muzeum Etnograficzne, Stodoła
Program
Barokowe oswajanie kozła
 
Georg Philipp Telemann (1681–1767)
Sinfonia à 4 A-dur TWV 43:A6
Gratioso, Allegro, Largo, Vivace
 
Suita Es-dur na smyczki „La Lyra” TWV 55:Es3
Ouverture, Bourrée I&II, Gigue, Menuet I&II, Doucement, La Vielle, Sicilienne, Rondeau
 
Suita orkiestrowa a-moll na flet prosty i smyczki TWV 55:a2
Ouverture, Les Plaisirs, Air à l'Italien, Menuet I&II, Réjouissance, Passepied I&II, Polonaise
 
Suita tańców polskich z manuskryptu z Rostocku (w opracowaniu Dariusza Górnioka)
 
 
Więcej informacji na stronie nasztelemann.pl
rozwiń program
zwiń program
23.06.18
Żary
Nasz Telemann
Ratusz Miejski
Program
Barokowe oswajanie kozła
 
Georg Philipp Telemann (1681–1767)
Sinfonia à 4 A-dur TWV 43:A6
Gratioso, Allegro, Largo, Vivace
 
Suita Es-dur na smyczki „La Lyra” TWV 55:Es3
Ouverture, Bourrée I&II, Gigue, Menuet I&II, Doucement, La Vielle, Sicilienne, Rondeau
 
Suita orkiestrowa a-moll na flet prosty i smyczki TWV 55:a2
Ouverture, Les Plaisirs, Air à l'Italien, Menuet I&II, Réjouissance, Passepied I&II, Polonaise
 
Suita tańców polskich z manuskryptu z Rostocku (w opracowaniu Dariusza Górnioka)
 
 
Więcej informacji na stronie nasztelemann.pl
 
rozwiń program
zwiń program
22.06.18
Dzierżoniów
Nasz Telemann
Kościół pw. św. Jerzego
Program
Barokowe oswajanie kozła
 
Georg Philipp Telemann (1681–1767)
Suita Es-dur na smyczki„La Lyra” TWV 55:Es3
Ouverture, Bourrée I&II, Gigue, Menuet I&II, Doucement, La Vielle, Sicilienne, Rondeau
 
Suita orkiestrowa a-moll na flet prosty i smyczki TWV 55:a2
Ouverture, Les Plaisirs, Air à l'Italien, Menuet I&II, Réjouissance, Passepied I&II, Polonaise
 
Suita tańców polskich z manuskryptu z Rostocku (w opracowaniu Dariusza Górnioka)
 
 
Więcej informacji na stronie nasztelemann.pl
 
rozwiń program
zwiń program
21.06.18
Dzierżoniów
Nasz Telemann
Kościół pw. Maryi Matki Kościoła
Artyści
Program
Barokowe rozmowy instrumentalne
 
Georg Friedrich Händel (1685–1759)
Sonata triowa A-dur op. 5 nr 1 HWV 396
Andante, Allegro, Larghetto, Allegro, Gavotte Allegro
 
Antonio Vivaldi (1678–1741)
Koncert fletowy F-dur RV 434
Allegro non molto, Largo e cantabile, Allegro
 
Georg Friedrich Händel
Sonata triowa G-dur op. 5 nr 4 HWV 399
Allegro, A tempo ordinario, Allegro non presto, Passacaile, Gigue, Menuet
 
Antonio Vivaldi
Koncert skrzypcowy a-moll op. 4 nr 4 RV 357
Allegro, Grave, Allegro
 
Koncert podwójny g-moll na flet i skrzypce RV 517
Allegro, Andante, Allegro
 
 
Więcej informacji na stronie nasztelemann.pl
 
rozwiń program
zwiń program
19.06.18
Dzierżoniów
Nasz Telemann
Kinoteatr „Zbyszko”
Artyści
Program
Saksonia – niemiecka Wenecja
 
Johann Georg Pisendel (1678–1755)
Sonata orkiestrowa c-moll J III 2b
Largo, Allegro
 
Johann Sebastian Bach (1685–1750)
Koncert skrzypcowy g-moll BWV 1056r
(…), Largo, Presto
 
Antonio Vivaldi (1678–1741)
Sinfonia g-moll na smyczki RV 157
Allegro, Largo, Allegro
 
Georg Philipp Telemann (1681–1767)
Sinfonia à 4 A-dur TWV 43:A6
Gratioso, Allegro, Largo, Vivace
 
Koncert F-dur na flet prosty i smyczki TWV 51:F1
Affetuoso, Allegro, adagio, Menuet I&II
 
 
Więcej informacji na stronie nasztelemann.pl
 
rozwiń program
zwiń program
17.06.18
Grodzisk Wielkopolski
Nasz Telemann
Kościół poklasztorny, pw. Najświętszego Imienia Jezus i Niepokalanego Poczęcia NMP
Program
Barokowe oswajanie kozła
 
Georg Friedrich Händel (1685–1759)
Sonata triowa G-dur op. 5 nr 4 HWV 399
Allegro, A tempo ordinario, Allegro non presto, Passacaile, Gigue, Menuet
 
Antonio Vivaldi (1678–1741)
Koncert fletowy F-dur RV 434
Allegro non molto, Largo e cantabile, Allegro
 
Johann Sebastian Bach (1685–1750)
Koncert skrzypcowy g-moll BWV 1056r
(…), Largo, Presto
 
 
Antonio Vivaldi
Koncert podwójny g-moll na flet i skrzypce RV 517
Allegro, Andante, Allegro
 
Georg Philipp Telemann (1681–1767)
Suita tańców polskich z manuskryptu z Rostocku (w opracowaniu Dariusza Górnioka)
 
 
Więcej informacji na stronie nasztelemann.pl
 
rozwiń program
zwiń program
16.06.18
Grodzisk Wielkopolski
Nasz Telemann
Kościół poklasztorny, pw. Najświętszego Imienia Jezus i Niepokalanego Poczęcia NMP
Artyści
Program
Przez Europę z fletem pod pachą
 
Georg Philipp Telemann (1681–1767)
Suita Es-dur na smyczki „La Lyra” TWV 55:Es3
Ouverture, Bourrée I&II, Gigue, Menuet I&II, Doucement, La Vielle, Sicilienne, Rondeau
 
Koncert F-dur na flet prosty i smyczki TWV 51:F1
Affetuoso, Allegro, Adagio, Menuet I&II
 
Georg Philipp Telemann
Sinfonia à 4 A-dur TWV 43:A6
Gratioso, Allegro, Largo, Vivace
 
Suita orkiestrowa a-moll na flet prosty i smyczki TWV 55:a2
Ouverture, Les Plaisirs, Air à l'Italien, Menuet I&II, Réjouissance, Passepied I&II, Polonaise
 
 
Więcej informacji na stronie nasztelemann.pl
rozwiń program
zwiń program
15.06.18
Nowy Tomyśl
Nasz Telemann
Nowotomyski Ośrodek Kultury, Sala Koncertowa
Program
Barokowe oswajanie kozła
 
Georg Friedrich Händel (1685–1759)
Sonata triowa G-dur op. 5 nr 4 HWV 399
Allegro, A tempo ordinario, Allegro non presto, Passacaile, Gigue, Menuet
 
Antonio Vivaldi (1678–1741)
Koncert fletowy F-dur RV 434
Allegro non molto, Largo e cantabile, Allegro
 
Koncert skrzypcowy a-moll op. 4 nr 4 RV 357
Allegro, Grave, Allegro
 
 
Georg Philipp Telemann (1681–1767)
Suita Es-dur na smyczki „La Lyra” TWV 55:Es3
Ouverture, Bourrée I&II, Gigue, Menuet I&II, Doucement, La Vielle, Sicilienne, Rondeau
 
Suita tańców polskich z manuskryptu z Rostocku (w opracowaniu Dariusza Górnioka)
 
 
Więcej informacji na stronie nasztelemann.pl
rozwiń program
zwiń program
14.06.18
Międzyrzecz
Nasz Telemann
Ratusz Miejski
Program
Barokowe oswajanie kozła
 
Georg Friedrich Händel (1685–1759)
Sonata triowa G-dur op. 5 nr 4 HWV 399
Allegro, A tempo ordinario, Allegro non presto, Passacaile, Gigue, Menuet
 
Antonio Vivaldi (1678–1741)
Koncert fletowy F-dur RV 434
Allegro non molto, Largo e cantabile, Allegro
 
Koncert skrzypcowy a-moll op. 4 nr 4 RV 357
Allegro, Grave, Allegro
 
Georg Philipp Telemann (1681–1767)
Suita Es-dur na smyczki „La Lyra” TWV 55:Es3
Ouverture, Bourrée I&II, Gigue, Menuet I&II, Doucement, La Vielle, Sicilienne, Rondeau
 
Suita tańców polskich z manuskryptu z Rostocku (w opracowaniu Dariusza Górnioka)
 
 
Więcej informacji na stronie nasztelemann.pl
rozwiń program
zwiń program
13.06.18
Zbąszyń
Nasz Telemann
Filharmonia Folkloru Polskiego
Program
Barokowe oswajanie kozła
 
Georg Philipp Telemann (1681–1767)
Sinfonia à 4 A-dur TWV 43:A6
Gratioso, Allegro, Largo, Vivace
 
Koncert F-dur na flet prosty i smyczki TWV 51:F1
Affetuoso, Allegro, Adagio, Menuet I&II
 
Johann Sebastian Bach (1685–1750)
Koncert skrzypcowy g-moll BWV 1056r
(…), Largo, Presto
 
Georg Philipp Telemann
Suita Es-dur na smyczki „La Lyra” TWV 55:Es3
Ouverture, Bourrée I&II, Gigue, Menuet I&II, Doucement, La Vielle, Sicilienne, Rondeau
 
Suita tańców polskich z manuskryptu z Rostocku (w opracowaniu Dariusza Górnioka)
 
 
Więcej informacji na stronie nasztelemann.pl
rozwiń program
zwiń program
10.06.18
Głogów
Nasz Telemann
Kolegiata pw. Wniebowzięcia NMP
Artyści
Program
Don Kichot i inne opowieści
 
Johann Bernhard Bach (1676–1749)
Uwertura D-dur na smyczki
Ouverture, Caprice I, Marche, Passepied I&II, Caprice II, Air, La Joye, Caprice III
 
Antonio Vivaldi (1678–1741)
Sinfonia C-dur na smyczki RV 114
Allegro, Adagio, Ciaccona
 
Koncert fletowy F-dur RV 434
Allegro non molto, Largo e cantabile, Allegro
 
Georg Philipp Telemann (1681-1767)
Suita G-dur na smyczki „Burlesque de Quixotte” TWV 55:G10
Uwertura, Przebudzenie Don Kichota, Jego walka z wiatrakami, Jego westchnienia miłosne do księżniczki Dulcynei, Upadek Sancho Pansy, Galop Rosynanta, oraz osła Sancho Pansy, Sen Don Kichota
 
Suita orkiestrowa a-moll na flet prosty i smyczki TWV 55:a2
Ouverture, Les Plaisirs, Air à l'Italien, Menuet I&II, Réjouissance, Passepied I&II, Polonaise
 
 
Więcej informacji na stronie nasztelemann.pl
 
rozwiń program
zwiń program
09.06.18
Głogów
Nasz Telemann
Kolegiata pw. Wniebowzięcia NMP
Artyści
Program
Orkiestra, czyli solista
 
Georg Philipp Telemann (1681–1767)
Concerto à 4 D-dur TWV 43:D4
Adagio, Allegro, Adagio, Allegro
 
Sonata triowa F-dur na flet prosty, violę da gamba i basso continuo TWV 42:F3
Vivace, Mesto, Allegro
 
Koncert podwójny a-moll na flet prosty i violę da gamba TWV 52:a1
Grave, Allegro, Dolce, Allegro
 
 
Georg Friedrich Händel (1685–1759)
Sonata triowa A-dur op. 5 nr 1 HWV 396
Andante, Allegro, Larghetto, Allegro, Gavotte Allegro
 
Johann Georg Pisendel (1678–1755)
Sonata orkiestrowa c-moll J III 2b
Largo, Allegro
 
Johann Sebastian Bach (1685–1750)
Koncert gambowy g-moll BWV 1056r
(…), Largo, Presto
 
 
Więcej informacji na stronie nasztelemann.pl
 
rozwiń program
zwiń program
08.06.18
Brody
Nasz Telemann
Oficyny Pałacu
Artyści
Program
Orkiestra, czyli solista
 
Georg Philipp Telemann (1681–1767)
Concerto à 4 D-dur TWV 43:D4
Adagio, Allegro, Adagio, Allegro
 
Sonata triowa F-dur na flet prosty, violę da gamba i basso continuo TWV 42:F3
Vivace, Mesto, Allegro
 
Suita G-dur na smyczki „Burlesque de Quixotte” TWV 55:G10
Uwertura, Przebudzenie Don Kichota, Jego walka z wiatrakami, Jego westchnienia miłosne do księżniczki Dulcynei, Upadek Sancho Pansy, Galop Rosynanta, oraz osła Sancho Pansy, Sen Don Kichota
 
Johann Georg Pisendel (1678–1755)
Sonata orkiestrowa c-moll J III 2b
Largo, Allegro
 
Johann Sebastian Bach (1685–1750)
Koncert gambowy g-moll BWV 1056r
(…), Largo, Presto
 
Georg Philipp Telemann
Koncert podwójny a-moll na flet prosty i violę da gamba TWV 52:a1
Grave, Allegro, Dolce, Allegro
 
 
Więcej informacji na stronie nasztelemann.pl
 
rozwiń program
zwiń program
07.06.18
Żagań
Nasz Telemann
Pałac Książęcy, Sala Kryształowa
Artyści
Program
Orkiestra, czyli solista
 
Georg Philipp Telemann (1681–1767)
Concerto à 4 D-dur TWV 43:D4
Adagio, Allegro, Adagio, Allegro
 
Sonata triowa F-dur na flet prosty, violę da gamba i basso continuo TWV 42:F3
Vivace, Mesto, Allegro
 
Koncert podwójny a-moll na flet prosty i violę da gamba TWV 52:a1
Grave, Allegro, Dolce, Allegro
 
Georg Friedrich Händel (1685–1759)
Sonata triowa A-dur op. 5 nr 1 HWV 396
Andante, Allegro, Larghetto, Allegro, Gavotte Allegro
 
Johann Georg Pisendel (1678–1755)
Sonata orkiestrowa c-moll J III 2b
Largo, Allegro
 
Johann Sebastian Bach (1685–1750)
Koncert gambowy g-moll BWV 1056r
(…), Largo, Presto
 
 
Więcej informacji na stronie nasztelemann.pl
rozwiń program
zwiń program
06.06.18
Żagań
Nasz Telemann
Pałac Książęcy, Sala Kryształowa
Artyści
Program
Don Kichot i inne opowieści
 
Johann Bernhard Bach (1676–1749)
Uwertura D-dur na smyczki
Ouverture, Caprice I, Marche, Passepied I&II, Caprice II, Air, La Joye, CapriceIII
 
Antonio Vivaldi (1678–1741)
Sinfonia C-dur na smyczki RV 114
Allegro, Adagio, Ciaccona
 
Koncert fletowy F-dur RV 434
Allegro non molto, Largo e cantabile, Allegro
 
Georg Philipp Telemann (1681–1767)
Suita G-dur na smyczki „Burlesque de Quixotte” TWV 55:G10
Uwertura, Przebudzenie Don Kichota, Jego walka z wiatrakami, Jego westchnienia miłosne do księżniczki Dulcynei, Upadek Sancho Pansy, Galop Rosynanta, oraz osła Sancho Pansy, Sen Don Kichota
 
Suita orkiestrowa a-moll na flet prosty i smyczki TWV 55:a2
Ouverture, Les Plaisirs, Air à l'Italien, Menuet I&II, Réjouissance, Passepied I&II, Polonaise
 
 
Więcej informacji na stronie nasztelemann.pl
rozwiń program
zwiń program
06.05.18
Oborniki
Filharmonia bez Filharmonii
Obornicki Ośrodek Kultury
Artyści
Program
Antonio Vivaldi – mniej znane oblicze
 
Antonio Vivaldi (1678 – 1741)
Sonata e-moll op. 1 nr 2 na dwa flety i basso continuo RV 67
Grave, Corrente, Giga, Gavotta
 
Sonata d-moll na flet solo RV 13
Grave, Allegro, Largo, Allegro
 
Sonata B-dur op. 5 nr 17 na dwa flety i basso continuo RV 76
Preludio, Allemanda, Corrente
 
Sonata a-moll na wiolonczelę i basso continuo RV 44
Largo, Allegro poco, Largo, Allegro
 
Sonata g-moll op. 1 nr 1 na dwa flety i basso continuo RV 73
Preludio, Allemanda, Adagio, Capriccio, Gavotta
 
Więcej informacji: Filharmonia bez Filharmonii
rozwiń program
zwiń program
05.05.18
Zbąszyń
Filharmonia bez Filharmonii
Filharmonia Folkloru Polskiego
Artyści
Program
Antonio Vivaldi – mniej znane oblicze
 
Antonio Vivaldi (1678 – 1741)
Sonata e-moll op. 1 nr 2 na dwa flety i basso continuo RV 67
Grave, Corrente, Giga, Gavotta
 
Sonata d-moll na flet solo RV 13
Grave, Allegro, Largo, Allegro
 
Sonata B-dur op. 5 nr 17 na dwa flety i basso continuo RV 76
Preludio, Allemanda, Corrente
 
Sonata a-moll na wiolonczelę i basso continuo RV 44
Largo, Allegro poco, Largo, Allegro
 
Sonata g-moll op. 1 nr 1 na dwa flety i basso continuo RV 73
Preludio, Allemanda, Adagio, Capriccio, Gavotta
 
Więcej informacji: Filharmonia bez Filharmonii
rozwiń program
zwiń program
04.05.18
Szamotuły
Filharmonia bez Filharmonii
Aula Szkoły Muzycznej
Artyści
Program
Antonio Vivaldi – mniej znane oblicze
 
Antonio Vivaldi (1678 – 1741)
Sonata e-moll op. 1 nr 2 na dwa flety i basso continuo RV 67
Grave, Corrente, Giga, Gavotta
 
Sonata d-moll na flet solo RV 13
Grave, Allegro, Largo, Allegro
 
Sonata B-dur op. 5 nr 17 na dwa flety i basso continuo RV 76
Preludio, Allemanda, Corrente
 
Sonata a-moll na wiolonczelę i basso continuo RV 44
Largo, Allegro poco, Largo, Allegro
 
Sonata g-moll op. 1 nr 1 na dwa flety i basso continuo RV 73
Preludio, Allemanda, Adagio, Capriccio, Gavotta
 
 
Więcej informacji: Filharmonia bez Filharmonii
rozwiń program
zwiń program
03.05.18
Miedzyrzecz
Filharmonia bez Filharmonii
Ratusz Miejski
Artyści
Program
Antonio Vivaldi – mniej znane oblicze
 
Antonio Vivaldi (1678 – 1741)
Sonata e-moll op. 1 nr 2 na dwa flety i basso continuo RV 67
Grave, Corrente, Giga, Gavotta
 
Sonata d-moll na flet solo RV 13
Grave, Allegro, Largo, Allegro
 
Sonata B-dur op. 5 nr 17 na dwa flety i basso continuo RV 76
Preludio, Allemanda, Corrente
 
Sonata a-moll na wiolonczelę i basso continuo RV 44
Largo, Allegro poco, Largo, Allegro
 
Sonata g-moll op. 1 nr 1 na dwa flety i basso continuo RV 73
Preludio, Allemanda, Adagio, Capriccio, Gavotta
 
 
Więcej informacji: Filharmonia bez Filharmonii
rozwiń program
zwiń program
02.05.18
Nowy Tomyśl
Filharmonia bez Filharmonii
Nowotomyski Ośrodek Kultury
Artyści
Program
Antonio Vivaldi – mniej znane oblicze
 
Antonio Vivaldi (1678 – 1741)
Sonata e-moll op. 1 nr 2 na dwa flety i basso continuo RV 67
Grave, Corrente, Giga, Gavotta
 
Sonata d-moll na flet solo RV 13
Grave, Allegro, Largo, Allegro
 
Sonata B-dur op. 5 nr 17 na dwa flety i basso continuo RV 76
Preludio, Allemanda, Corrente
 
Sonata a-moll na wiolonczelę i basso continuo RV 44
Largo, Allegro poco, Largo, Allegro
 
Sonata g-moll op. 1 nr 1 na dwa flety i basso continuo RV 73
Preludio, Allemanda, Adagio, Capriccio, Gavotta
 
 
Więcej informacji: Filharmonia bez Filharmonii
rozwiń program
zwiń program
12.04.18
Warszawa
Po prostu... Filharmonia!
Filharmonia Narodowa
Artyści
Program
Barokowa orkiestra pręży muskuły
 
 
Georg Friedrich Händel
Concerto grosso D-dur op. 6 nr 5 HWV 323
Ouverture, Allegro, Presto, Largo, Allegro, Menuet
 
Concerto grosso d-moll op. 6 nr 10 HWV 328
Ouverture, Air, Allegro, Allegro, Allegro moderato
 
Concerto grosso a-moll op. 6 nr 4 HWV 322
Larghetto affetuoso, Allegro, Largo e piano, Allegro
 
Concerto grosso g-moll op. 6 nr 6 HWV 324
Larghetto e affetuoso, Allegro ma non troppo, Musette, Allegro, Allegro
 
Concerto grosso c-moll op. 6 nr 8 HWV 326
Allemande, Grave, Andante allegro, Adagio, Siciliana, Allegro
 
Concerto grosso B-dur op. 6 nr 7 HWV 325
Largo, Allegro, Largo e piano, Andante, Hornpipe
 
rozwiń program
zwiń program
11.04.18
Radziejowice

Pałac

Artyści
Program
Barokowa orkiestra pręży muskuły
 
Georg Friedrich Händel
Concerto grosso D-dur op. 6 nr 5 HWV 323
Ouverture, Allegro, Presto, Largo, Allegro, Menuet
 
Concerto grosso d-moll op. 6 nr 10 HWV 328
Ouverture, Air, Allegro, Allegro, Allegro moderato
 
Concerto grosso g-moll op. 6 nr 6 HWV 324
Larghetto e affetuoso, Allegro ma non troppo, Musette, Allegro, Allegro
 
Concerto grosso B-dur op. 6 nr 7 HWV 325
Largo, Allegro, Largo e piano, Andante, Hornpipe
 
Koncert zorganizowany we współpracy z cyklem „Po prostu… Filharmonia!” realizowanym przez Filharmonię Narodową
rozwiń program
zwiń program
18.03.18
Zbąszyń
Filharmonia bez Filharmonii
Filharmonia Folkloru Polskiego
Program
Jerzy Fryderyk Händel – geniusz barokowej kameralistyki
 
Georg Friedrich Händel
Sonata triowa A-dur op. 5 nr 1 HWV 396
 
Sonata D-dur op.1 nr 13 na skrzypce i bc HWV 371
 
Sonata triowa g-moll op. 2 nr 2 HWV 387
 
Sonata F-dur op.1 nr 12 na skrzypce i bc HWV 370
 
Sonata triowa G-dur op. 5 nr 4 HWV 399
rozwiń program
zwiń program
17.03.18
Nowy Tomyśl
Filharmonia bez Filharmonii
Nowotomyski Ośrodek Kultury
Program
Jerzy Fryderyk Händel – geniusz barokowej kameralistyki
 
Georg Friedrich Händel
Sonata triowa A-dur op. 5 nr 1 HWV 396
 
Sonata D-dur op.1 nr 13 na skrzypce i bc HWV 371
 
Sonata triowa g-moll op. 2 nr 2 HWV 387
 
Sonata F-dur op.1 nr 12 na skrzypce i bc HWV 370
 
Sonata triowa G-dur op. 5 nr 4 HWV 399
rozwiń program
zwiń program
16.03.18
Szamotuły
Filharmonia bez Filharmonii
Muzeum Zamek Górków
Program
Jerzy Fryderyk Händel – geniusz barokowej kameralistyki
 
Georg Friedrich Händel
Sonata triowa A-dur op. 5 nr 1 HWV 396
 
Sonata D-dur op.1 nr 13 na skrzypce i bc HWV 371
 
Sonata triowa g-moll op. 2 nr 2 HWV 387
 
Sonata F-dur op.1 nr 12 na skrzypce i bc HWV 370
 
Sonata triowa G-dur op. 5 nr 4 HWV 399
rozwiń program
zwiń program
15.03.18
Oborniki
Filharmonia bez Filharmonii
Obornicki Ośrodek Kultury
Program
Jerzy Fryderyk Händel – geniusz barokowej kameralistyki
 
Georg Friedrich Händel
Sonata triowa A-dur op. 5 nr 1 HWV 396
 
Sonata D-dur op.1 nr 13 na skrzypce i bc HWV 371
 
Sonata triowa g-moll op. 2 nr 2 HWV 387
 
Sonata F-dur op.1 nr 12 na skrzypce i bc HWV 370
 
Sonata triowa G-dur op. 5 nr 4 HWV 399
rozwiń program
zwiń program
14.03.18
Grodzisk Wielkopolski
Filharmonia bez Filharmonii
Centrum Kultury RONDO
Program
Jerzy Fryderyk Händel – geniusz barokowej kameralistyki
 
Georg Friedrich Händel
Sonata triowa A-dur op. 5 nr 1 HWV 396
 
Sonata D-dur op.1 nr 13 na skrzypce i bc HWV 371
 
Sonata triowa g-moll op. 2 nr 2 HWV 387
 
Sonata F-dur op.1 nr 12 na skrzypce i bc HWV 370
 
Sonata triowa G-dur op. 5 nr 4 HWV 399
rozwiń program
zwiń program
05.11.17
Warszawa
Po prostu... Filharmonia!
Filharmonia Narodowa w Warszawie
Artyści
Program
Gdy Lipsk był muzyczną stolicą Europy
 
Johann Christoph Bach (1642-1703)
Preludium chorałowe Wer Gott vertraut, hat wohl gebaut
 
Georg Philipp Telemann (1681-1767)
Uwertura e-moll L’Omphale TWV 55:e8
Ouverture, Pastorale, Bourrée, Passepied, Les Jeux, Les Magiciens, Menuet en rondeau
 
Carl Philipp Emanuel Bach (1710-1785)
Sinfonia C-dur Wq 182 nr 3
Allegro assai, Adagio, Allegretto
 
Johann Sebastian Bach
Koncert klawesynowy f-moll BWV 1056
(...), Largo, Presto
 
Johann Christian Bach (1735-1782)
Koncert klawesynowy f-moll W C73
Allegro di molto, Andante, Prestissimo
 
rozwiń program
zwiń program
17.09.17
Poznań
Poznań Baroque
Artyści
Program
Świat kreci się wokół Vivaldiego
 
Biagio Marini
Balletto secondo op. 22
 
Dario Castello
Sonata nr 4 z II Księgi sonat
 
Giovanni Legrenzi
Sonata a quattro nr 6 z III Księgi op. 10
 
Giovanni Antonio Pandolfi Mealli
Sonata op. 4 nr 4 „La Biancuccina”
 
Carlo Farina
Capriccio Stravagante
 
Johann Sebastian Bach
Koncert skrzypcowy E-dur BWV 1042
 
Johann Georg Pisendel
Imitation des caractères de la danse
 
Georg Philipp Telemann
Uwertura G-dur „Burlesque de Quixotte” TWV 55:G10
 
Antonio Vivaldi
Koncert skrzypcowy E-dur „La Primavera” RV 269
 
Koncert skrzypcowy g-moll „L’Estate” RV 315
 
Koncert skrzypcowy F-dur „L’Autunno” RV 293
 
Koncert skrzypcowy „L’Inverno” RV 297
rozwiń program
zwiń program
26.08.17
Gościkowo-Paradyż
Muzyka w Raju
Program
Koncerty klawesynowe i kantaty Jana Sebastiana Bacha
 
Johann Sebastian Bach
Kantata „Ich will den Kreuzstab gerne tragen” BWV 56
 
Koncert klawesynowy g-moll BWV 1058
 
Sonata triowa C-dur BWV 529 (opr. na dwa klawesyny)
 
Koncert C-dur na dwa klawesyny BWV 1060
 
Kantata „Der Friede sei mit dir” BWV 158
 
rozwiń program
zwiń program
25.08.17
Gościkowo-Paradyż
Muzyka w Raju
Artyści

KORE Orchestra

Program
Religijna muzyka barokowa na głos basowy
 
Johann Christoph Bach
Wie bist du denn o Gott im Zorn
 
Johannes Schenck
Sonata op. 2 nr 5 na 2 viole da gamba ze zbioru „Le nymphe di Rheno”
 
Kaspar Förster młodszy
Jesu dulcis memoria
 
Johann Rosenmüller
Sonata Duodecima a 5
 
Nicolaus Bruhns (1665 – 1697)
Mein Hertz ist bereit
 
Philipp Heinrich Erlebach (1657 – 1714)
Der unmut fahre immerhin
 
August Kühnel (1645 – ok. 1700)
Sonata I F-dur na dwie viole da gamba i b.c.
 
Heinrich Ignaz Franz von Biber (1644 – 1704)
Nisi Dominus aedificaverit domum
 
Johann Valentin Meder (1649 – 1719)
Chaconne C-dur
 
Dieterich Buxtehude (ok. 1637 – 1707)
Mein Hertz ist bereit
 
rozwiń program
zwiń program
23.08.17
Gościkowo-Paradyż
Muzyka w Raju
Artyści
Program
W królestwie ciemności
 
Marco Uccellini
Trombetta sordina per sonare con violino solo
 
Girolamo Frescobaldi
Canzona per basso solo
 
Antonio Cesti
Dure noi, che rendete z dramma per musica „L’Argia”
 
Giovanni Battista Fontana
Sonata D-dur na skrzypce solo i b.c.
 
Girolamo Frescobaldi
Sonetto i aria Donna, siam rei di morte
 
Girolamo Frescobaldi
Toccata XII (z II Księgi)
 
Claudio Monteverdi
Io che nel´otio naqcui (z VIII Księgi madrygałów)
 
Alessandro Stradella
Sinfonia D Minor
 
Claudio Monteverdi
Dal tenebroso orror z ballo „Il ballo delle ingrate”
 
rozwiń program
zwiń program
22.08.17
Gościkowo-Paradyż
Program
XVIII-wieczne koncerty solowe
 
Johann Georg Pisendel
Sonata na smyczki c-moll J.III.2b
 
Johan Helmich Roman
Koncert skrzypcowy d-moll BeRi 49
 
Johann Gottlieb Graun
Koncert d-moll na violę da gamba, smyczki i b.c.
 
Georg Philipp Telemann
Koncert fletowy D-dur TWV 51:D2
 
Antonio Vivaldi
Koncert wiolonczelowy h-moll RV 424
 
Georg Philipp Telemann
Koncert A-dur na flet, skrzypce, violę da gamba, smyczki i b.c. z I części zbioru „Tafelmusik” TWV 53:A2
 
 
rozwiń program
zwiń program
20.08.17
Gościkowo-Paradyż
Muzyka w Raju
Artyści

KORE Orchestra

Program
Muzyczni bohaterowie młodego Telemanna
 
Johann Rosenmüller
Suita a-moll ze zbioru „Studenten-Music”
 
Arcangelo Corelli
Sonata a 4 g-moll
 
Antonio Caldara
Sonata e-moll op. 1 nr 5
 
Johann Rosenmüller
Sonata settima a 4 d-moll
 
Georg Philipp Telemann
Fantazja g-moll na klawesyn solo TWV 33:9
 
Georg Philipp Telemann
Sonata g-moll ze zbioru „Sonates corellisantes” TWV 42:g4
 
Arcangelo Corelli
Sonata da chiesa G-dur op.1 nr 9
 
Georg Philipp Telemann
Suita D-dur „Podróże Guliwera” TWV 40:108
 
Georg Philipp Telemann
Sonata D-dur TWV 44:1
 
 
rozwiń program
zwiń program
18.08.17
Gościkowo-Paradyż
Muzyka w Raju
Program
Jerzy Filip Telemann – Lubuszanin honoris causa
 
Georg Philipp Telemann
Koncert polski B-dur TWV 43:B3
 
Koncert a 4 D-dur TWV 43:D4
 
Uwertura B-dur „Ouverture burlesque” TWV 55:B8
 
Koncert polski G-dur TWV 43:G7
 
Koncert G-dur na altówkę i smyczki TWV 51:G9
 
Suita orkiestrowa B-dur „Völker-Ouvertüre” TWV 55:B5
 
rozwiń program
zwiń program
13.08.17
Zielona Góra
Zielona Góra
Galeria BWA
Artyści
Program
Koncerty klawesynowe Jana Sebastiana Bacha
 
Johann Rosenmüller
Suita a-moll ze zbioru „Studenten-Music”
 
Arcangelo Corelli
Sonata a 4 g-moll
 
Johann Sebastian Bach
Koncert klawesynowy g-moll BWV 1058
 
Johann Rosenmüller
Sonata settima a 4 d-moll
 
Arcangelo Corelli
Sonata da chiesa G-dur op.1 nr 9
 
Johann Sebastian Bach
Koncert klawesynowy A-dur BWV 1055
 
rozwiń program
zwiń program
12.08.17
Letnica
Letnica
Zbór
Artyści
Program
Koncerty klawesynowe Jana Sebastiana Bacha
 
Johann Rosenmüller
Suita a-moll ze zbioru „Studenten-Music”
 
Arcangelo Corelli
Sonata a 4 g-moll
 
Johann Sebastian Bach
Koncert klawesynowy g-moll BWV 1058
 
Johann Rosenmüller
Sonata settima a 4 d-moll
 
Arcangelo Corelli
Sonata da chiesa G-dur op.1 nr 9
 
Johann Sebastian Bach
Koncert klawesynowy A-dur BWV 1055
rozwiń program
zwiń program
11.08.17
Żary
Żary
Ratusz Miejski
Artyści
Program
Koncerty klawesynowe Jana Sebastiana Bacha
 
Johann Rosenmüller
Suita a-moll ze zbioru „Studenten-Music”
 
Arcangelo Corelli
Sonata a 4 g-moll
 
Johann Sebastian Bach
Koncert klawesynowy g-moll BWV 1058
 
Johann Rosenmüller
Sonata settima a 4 d-moll
 
Arcangelo Corelli
Sonata da chiesa G-dur op.1 nr 9
 
Johann Sebastian Bach
Koncert klawesynowy A-dur BWV 1055
rozwiń program
zwiń program
10.08.17
Poznań
Poznań
Kościół pw. św. Wojciecha
Artyści
Program
Koncerty klawesynowe Jana Sebastiana Bacha
 
Johann Rosenmüller
Suita a-moll ze zbioru „Studenten-Music”
 
Arcangelo Corelli
Sonata a 4 g-moll
 
Johann Sebastian Bach
Koncert klawesynowy g-moll BWV 1058
 
Johann Rosenmüller
Sonata settima a 4 d-moll
 
Arcangelo Corelli
Sonata da chiesa G-dur op.1 nr 9
 
Johann Sebastian Bach
Koncert klawesynowy A-dur BWV 1055
rozwiń program
zwiń program
09.08.17
Brzeźnica
Brzeźnica
Kościół pw. św. Marii Magdaleny
Artyści
Program
Koncerty klawesynowe Jana Sebastiana Bacha
 
Johann Rosenmüller
Suita a-moll ze zbioru „Studenten-Music”
 
Arcangelo Corelli
Sonata a 4 g-moll
 
Johann Sebastian Bach
Koncert klawesynowy g-moll BWV 1058
 
Johann Rosenmüller
Sonata settima a 4 d-moll
 
Arcangelo Corelli
Sonata da chiesa G-dur op.1 nr 9
 
Johann Sebastian Bach
Koncert klawesynowy A-dur BWV 1055
rozwiń program
zwiń program
06.08.17
Ołobok
Ołobok
Kościół pw. św. Bartłomieja
Artyści
Program
Barokowe koncerty na wiolonczelę da spalla
 
Georg Philipp Telemann
Koncert polski G-dur TWV 43:G7
 
Antonio Vivaldi
Koncert wiolonczelowy h-moll RV 424
 
Georg Philipp Telemann
Koncert a 4 D-dur TWV 43:D4
 
Antonio Vivaldi
Koncert wiolonczelowy d-moll RV 407
 
Georg Philipp Telemann
Suita orkiestrowa B-dur „Völker-Ouvertüre” TWV 55:B5
 
rozwiń program
zwiń program
04.08.17
Świebodzin
Świebodzin
Kościół pw. św. Michała Archanioła
Artyści
Program
Barokowe koncerty na wiolonczelę da spalla
 
Georg Philipp Telemann
Koncert polski G-dur TWV 43:G7
 
Antonio Vivaldi
Koncert wiolonczelowy h-moll RV 424
 
Georg Philipp Telemann
Koncert a 4 D-dur TWV 43:D4
 
Antonio Vivaldi
Koncert wiolonczelowy d-moll RV 407
 
Georg Philipp Telemann
Suita orkiestrowa B-dur „Völker-Ouvertüre” TWV 55:B5
rozwiń program
zwiń program
03.08.17
Zbąszyń
Zbąszyń
Filharmonia Folkloru
Artyści
Program
Barokowe koncerty na wiolonczelę da spalla
 
Georg Philipp Telemann
Koncert polski G-dur TWV 43:G7
 
Antonio Vivaldi
Koncert wiolonczelowy h-moll RV 424
 
Georg Philipp Telemann
Koncert a 4 D-dur TWV 43:D4
 
Antonio Vivaldi
Koncert wiolonczelowy d-moll RV 407
 
Georg Philipp Telemann
Suita orkiestrowa B-dur „Völker-Ouvertüre” TWV 55:B5
rozwiń program
zwiń program
02.08.17
Grodzisk Wielkopolski
Grodzisk Wielkopolski
Centrum Kultury RONDO
Artyści
Program
Barokowe koncerty na wiolonczelę da spalla
 
Georg Philipp Telemann
Koncert polski G-dur TWV 43:G7
 
Antonio Vivaldi
Koncert wiolonczelowy h-moll RV 424
 
Georg Philipp Telemann
Koncert a 4 D-dur TWV 43:D4
 
Antonio Vivaldi
Koncert wiolonczelowy d-moll RV 407
 
Georg Philipp Telemann
Suita orkiestrowa B-dur „Völker-Ouvertüre” TWV 55:B5
rozwiń program
zwiń program
30.07.17
Międzyrzecz
Międzyrzecz
Kościół pw. św. Wojciecha
Artyści

KORE Orchestra

Program
Muzyka kameralna Jerzego Filipa Telemanna
 
Georg Philipp Telemann
Sonata triowa c-moll TWV 42:c2
 
Fantazja a-moll na skrzypce solo TWV 40:25
 
Sonata triowa a-moll TWV 42:a1
 
Fantazja na flet solo A-dur TWV 40:2
 
Sonata triowa F-dur TWV 42:F8
 
Sonata D-dur na wiolonczelę i b.c. TWV 41:D6
 
Sonata triowa d-moll TWV 42:d10
rozwiń program
zwiń program
29.07.17
Brody
Brody
Kościół pw. Wszystkich Świętych
Artyści

KORE Orchestra

Program
Muzyka kameralna Jerzego Filipa Telemanna
 
Georg Philipp Telemann
Sonata triowa c-moll TWV 42:c2
 
Fantazja a-moll na skrzypce solo TWV 40:25
 
Sonata triowa a-moll TWV 42:a1
 
Fantazja na flet solo A-dur TWV 40:2
 
Sonata triowa F-dur TWV 42:F8
 
Sonata D-dur na wiolonczelę i b.c. TWV 41:D6
 
Sonata triowa d-moll TWV 42:d10
rozwiń program
zwiń program
28.07.17
Letnica
Letnica
Zbór
Artyści

KORE Orchestra

Program
Muzyka kameralna Jerzego Filipa Telemanna
 
Georg Philipp Telemann
Sonata triowa c-moll TWV 42:c2
 
Fantazja a-moll na skrzypce solo TWV 40:25
 
Sonata triowa a-moll TWV 42:a1
 
Fantazja na flet solo A-dur TWV 40:2
 
Sonata triowa F-dur TWV 42:F8
 
Sonata D-dur na wiolonczelę i b.c. TWV 41:D6
 
Sonata triowa d-moll TWV 42:d10
 
rozwiń program
zwiń program
25.06.17
Głogów
Głogów
Kolegiata Wniebowzięcia NMP
Artyści
Program
 
Antonio Vivaldi (1678 – 1741)
Serenada „La Senna festeggiante” RV 693
 
Jean-Marie Leclair (1697 – 1764)
Koncert skrzypcowy d-moll op. 7 nr 1
 
Johann Sebastian Bach (1685 – 1750)
Suita orkiestrowa a-moll BWV 1067
 
Georg Philipp Telemann (1681 – 1767)
Uwertura e-moll „L’Omphale” TWV 55:e8
 
Antonio Vivaldi
Koncert wiolonczelowy d-moll RV 407
 
Antonio Vivaldi
Koncert skrzypcowy g-moll „Lato” RV 315
 
rozwiń program
zwiń program
24.06.17
Głogów
Głogów
Kościół pw. Bożego Ciała
Artyści
Program
 
Antonio Vivaldi (1678 – 1741)
Sinfonia h-moll „Al Sancto Sepolcro” RV 169
 
Adam Jarzębski (1590 – 1649)
Tamburetta
 
Georg Philipp Telemann (1681 – 1767)
Koncert polski B-dur TWV 43:B3
 
Georg Philipp Telemann
Koncert polski G-dur TWV 43:G7
 
Antonio Vivaldi
Koncert G-dur „Alla rustica” RV 151
 
Georg Friedrich Händel (1685 – 1759)
Sonata a 5 B-dur HWV 288
 
Georg Philipp Telemann
Suita orkiestrowa B-dur „Völker-Ouvertüre” TWV 55:B5
 
Antonio Vivaldi
Sinfonia Es-dur „Al Sancto Sepolcro” RV 130
 
rozwiń program
zwiń program
23.06.17
Wysoka
Wysoka k. Międzyrzecza
Gościniec na Półwyspie
Artyści
Program
 
Adam Jarzębski (1590 – 1649)
Tamburetta
 
Georg Philipp Telemann (1681 – 1767)
Koncert polski B-dur TWV 43:B3
 
Georg Philipp Telemann
Koncert polski G-dur TWV 43:G7
 
Antonio Vivaldi
Koncert G-dur „Alla rustica” RV 151
 
Antonio Vivaldi
Koncert wiolonczelowy d-moll RV 407
 
Georg Philipp Telemann (1681 – 1767)
Uwertura e-moll „L’Omphale” TWV 55:e8
 
Antonio Vivaldi
Koncert skrzypcowy g-moll „Lato” RV 315
 
rozwiń program
zwiń program
22.06.17
Ochla
Ochla k. Zielonej Góry
Muzeum Etnograficzne
Artyści
Program
 
Adam Jarzębski (1590 – 1649)
Tamburetta
 
Georg Philipp Telemann (1681 – 1767)
Koncert polski B-dur TWV 43:B3
 
Georg Philipp Telemann
Koncert polski G-dur TWV 43:G7
 
Antonio Vivaldi
Koncert G-dur „Alla rustica” RV 151
 
Antonio Vivaldi
Koncert wiolonczelowy d-moll RV 407
 
Georg Philipp Telemann (1681 – 1767)
Uwertura e-moll „L’Omphale” TWV 55:e8
 
Antonio Vivaldi
Koncert skrzypcowy g-moll „Lato” RV 315
 
rozwiń program
zwiń program
21.06.17
Brody
Brody
Oficyna pałacu
Artyści
Program
 
Antonio Vivaldi (1678 – 1741)
Serenada „La Senna festeggiante” RV 693
 
Jean-Marie Leclair (1697 – 1764)
Koncert skrzypcowy d-moll op. 7 nr 1
 
Johann Sebastian Bach (1685 – 1750)
Suita orkiestrowa a-moll BWV 1067
 
Georg Philipp Telemann (1681 – 1767)
Uwertura e-moll „L’Omphale” TWV 55:e8
 
Antonio Vivaldi
Koncert wiolonczelowy d-moll RV 407
 
Antonio Vivaldi
Koncert skrzypcowy g-moll „Lato” RV 315
 
rozwiń program
zwiń program
20.06.17
Zbąszyń
Zbąszyń
Filharmonia Folkloru
Artyści
Program
 
Antonio Vivaldi (1678 – 1741)
Serenada „La Senna festeggiante” RV 693
 
Jean-Marie Leclair (1697 – 1764)
Koncert skrzypcowy d-moll op. 7 nr 1
 
Johann Sebastian Bach (1685 – 1750)
Suita orkiestrowa a-moll BWV 1067
 
Georg Philipp Telemann (1681 – 1767)
Uwertura e-moll „L’Omphale” TWV 55:e8
 
Antonio Vivaldi
Koncert wiolonczelowy d-moll RV 407
 
Antonio Vivaldi
Koncert skrzypcowy g-moll „Lato” RV 315
 
rozwiń program
zwiń program
19.06.17
Poznań
Poznań
Kościół oo. Jezuitów
Artyści
Program
 
Georg Philipp Telemann (1681 – 1767)
Koncert polski B-dur TWV 43:B3
 
Georg Philipp Telemann
Suita orkiestrowa B-dur „Völker-Ouvertüre” TWV 55:B5
 
Jean-Marie Leclair (1697 – 1764)
Koncert skrzypcowy d-moll op. 7 nr 1
 
Johann Sebastian Bach (1685 – 1750)
Suita orkiestrowa a-moll BWV 1067
 
rozwiń program
zwiń program
18.06.17
Żagań
Żagań
Kościół pw. Nawiedzenia NMP
Artyści
Program
 
Antonio Vivaldi (1678 – 1741)
Sinfonia h-moll „Al Sancto Sepolcro” RV 169
 
Adam Jarzębski (1590 – 1649)
Tamburetta
 
Georg Philipp Telemann (1681 – 1767)
Koncert polski B-dur TWV 43:B3
 
Georg Philipp Telemann
Koncert polski G-dur TWV 43:G7
 
Antonio Vivaldi
Koncert G-dur „Alla rustica” RV 151
 
Georg Friedrich Händel (1685 – 1759)
Sonata a 5 B-dur HWV 288
 
Georg Philipp Telemann
Suita orkiestrowa B-dur „Völker-Ouvertüre” TWV 55:B5
 
Antonio Vivaldi
Sinfonia Es-dur „Al Sancto Sepolcro” RV 130
 
 
rozwiń program
zwiń program
16.06.17
Żagań
Żagań
Pałac Książęcy
Artyści
Program
 
Antonio Vivaldi (1678 – 1741)
Serenada „La Senna festeggiante” RV 693
 
Jean-Marie Leclair (1697 – 1764)
Koncert skrzypcowy d-moll op. 7 nr 1
 
Johann Sebastian Bach (1685 – 1750)
Suita orkiestrowa a-moll BWV 1067
 
Georg Philipp Telemann (1681 – 1767)
Uwertura e-moll „L’Omphale” TWV 55:e8
 
Antonio Vivaldi
Koncert wiolonczelowy d-moll RV 407
 
Antonio Vivaldi
Koncert skrzypcowy g-moll „Lato” RV 315
 
rozwiń program
zwiń program
15.06.17
Dzierżoniów
Dzierżoniów
Kościół pw. Maryi Matki Kościoła
Artyści
Program
 
Antonio Vivaldi (1678 – 1741)
Serenada „La Senna festeggiante” RV 693
 
Jean-Marie Leclair (1697 – 1764)
Koncert skrzypcowy d-moll op. 7 nr 1
 
Johann Sebastian Bach (1685 – 1750)
Suita orkiestrowa a-moll BWV 1067
 
Georg Philipp Telemann (1681 – 1767)
Uwertura e-moll „L’Omphale” TWV 55:e8
 
Antonio Vivaldi
Koncert wiolonczelowy d-moll RV 407
 
Antonio Vivaldi
Koncert skrzypcowy g-moll „Lato” RV 315
 
rozwiń program
zwiń program
25.05.17
WARSZAWA
Filharmonia Narodowa
Sala Koncertowa
Program
Telemann – owoce polskich inspiracji
 
Georg Philipp Telemann (1681 – 1767)
Koncert G-dur alla Polonese TWV 43:G7
 
 
Koncert A-dur na flet, skrzypce, violę da gamba, smyczki i b.c. z I części zbioru Tafelmusik TWV 53:A2
 
 
Concerto Polonois B-dur TWV 43:B3
 
 
Suita orkiestrowa a-moll na flet prosty, smyczki i b.c. TWV 55:a2
 
rozwiń program
zwiń program
12.11.16
POZNAŃ
Poznań Baroque
 
Artyści
Program
Il grande pasticcio neapolitano
 
Georg Friedrich Händel (1685 – 1759)
Sonata triowa c-moll HWV 386
 
Aria Care selve z opery „Atalanta” HWV 35
 
Aria Mio caro bene z opery „Rodelinda” HWV 19
 
Sonata triowa G-dur HWV 399
 
Aria Lascia ch'io pianga z opery „Rinaldo” HWV 7b
 
Nicola Porpora (1686 – 1768)
Aria Va per le vene il sangue z opery „Il trionfo di Camilla”
 
Domenico Gallo (XVIII w.)
Sonata triowa G-dur nr 1
 
Alessandro Scarlatti (1660 – 1725)
Aria Vago sei, volto amoroso z opery „Griselda”
 
Giovanni Battista Pergolesi (1710 – 1736)
Aria Per trucidar la perfida z opery „Salustia”
 
Domenico Gallo
Sonata triowa B-dur nr 2
 
Alessandro Scarlatti
Recytatyw Non so qual più m’ingombra z kantaty „Non so qual più m’ingombra”
 
Aria Che sarà? Chi a me lo dice z kantaty „Non so qual più m’ingombra”
 
Leonardo Vinci (1696? – 1730)
Aria In questa mia tempesta z opery „Eraclea”
 
rozwiń program
zwiń program
09.11.16
POZNAŃ
Poznań Baroque
 
Artyści
Program
Instrumentalne i wokalne medytacje Jana Sebastiana Bacha
 
Johann Sebastian Bach (1685 – 1750)
Koncert skrzypcowy a-moll BWV 1041
 
Koncert skrzypcowy E-dur BWV 1042
 
Koncert d-moll na dwoje skrzypiec BWV 1043
 
Contrapunctus I z „Die Kunst der Fuge” BWV 1080
 
Aria Ach, bleibe doch, mein liebstes Leben z oratorium na Wniebowstąpienie Pańskie „Lobet Gott in seinen Reichen” BWV 11
 
Contrapunctus III z „Die Kunst der Fuge” BWV 1080
 
Kantata „Widerstehe doch der Sünde” BWV 54
 
Contrapunctus X z „Die Kunst der Fuge” BWV 1080
 
Aria Erbarme dich z „Pasji wg św. Mateusza” BWV 244
 
rozwiń program
zwiń program
05.11.16
POZNAŃ
Poznań Baroque
 
Artyści
Program
Händel: Niemiec, Włoch, Anglik... a może Hiszpan?
 
Georg Friedrich Händel (1685 – 1759)
Concerto grosso D-dur op. 6 nr 5 HWV 323
 
Concerto grosso g-moll op. 6 nr 6 HWV 324
 
Concerto grosso d-moll op. 6 nr 10 HWV 328
 
Concerto grosso F-dur op. 6 nr 9 HWV 327
 
Concerto grosso e-moll op. 6 nr 3 HWV 321
 
Concerto grosso a-moll op. 6 nr 4 HWV 322
 
rozwiń program
zwiń program
21.08.16
Paradyż
Muzyka w Raju
 
Program
Bach pomieszany
 
Johann Sebastian Bach (1685 – 1750)
Contrapunctus I z „Die Kunst der Fuge” BWV 1080
Aria Wo wird in diesem Jammertale z kantaty „Ach, lieben Christen, seid getrost” BWV 114
 
Contrapunctus IX z „Die Kunst der Fuge” BWV 1080
Aria Erbarme dich! z kantaty „Ich armer Mensch, ich Sündenknecht” BWV 55
 
Koncert klawesynowy A-dur BWV 1055
Allegro, Larghetto, Allegro ma non tanto
 
Kantata „Ich habe genug” BWV 82a
Aria: Ich habe genug
Recytatyw: Ich habe genug
Aria: Schlummert ein, ihr matten Augen
Recytatyw: Mein Gott! wenn kömmt das schöne: Nun!
Aria: Ich freue mich auf meinen Tod
 
rozwiń program
zwiń program
20.08.16
Paradyż
Muzyka w Raju
 
Artyści
Program
Barokowy kwiat. Barwy improwizacji
 
Pawana:
Alta Carretta, sciolta della sonata
 
Toccata:
Marco Uccellini (ok. 1603 – 1680)
Toccata op. 7 nr 1
 
Sonata:
Giovanni Picchi (1572 – 1643)
Sonata XVI a 6
 
Bergamasca:
Gasparo Zanetti (I poł. XVII w.)
Bergamesca z „Lo Scolaro”
 
Marco Uccellini (ok. 1603 – 1680)
Aria na 2 skrzypiec i b.c.
 
Giovanni Battista Vitali (1632 – 1692)
Bergamasca
 
Giulio Cesare Barbetta (ok. 1540 – po 1603)
Moresca IV
 
Canzona:
Giovanni Gabrieli (ok. 1554-7 – 1612)
Canzon IV a 6
 
Sinfonia:
Giovanni Battista Vitali
Sinfonia a 6
 
Passacaglia:
Girolamo Frescobaldi (1583 – 1643)
Partite sopra passacagli
 
Biagio Marini (1594 – 1663)
Passagallo op. 22
 
Heinrich Ignaz Franz von Biber (1644 – 1704)
Sonata różańcowa nr 16
 
Henry Purcell (1659 – 1695)
Chacony g-moll Z 730
 
Ballo:
Lorenzo Allegri (1567 – 1648)
Ottavo Ballo detto L’iride
 
Ciaccona:
Maurizio Cazzati (1616 – 1678)
Ciaccona
 
Arcangelo Corelli (1653 – 1713)
Ciaccona XII
 
Georg Muffat (1653 – 1704)
Passacaglia z Sonaty G-dur nr 5 ze zbioru „Armonico tributo”
 
 
rozwiń program
zwiń program
18.08.16
Paradyż
Muzyka w Raju
 
Artyści

KORE Orchestra

Program
Barok bałtycki
 
Polska:
Adam Jarzębski (I poł. XVII w.)
Corona Aurea
Norimberga / Tamburetta
 
Johann Heinrich Schmelzer (1620-3 – 1680)
Polnische Sackspfeifen
 
Północne Niemcy:
Dieterich Buxtehude (ok. 1637 – 1707)
Sonata triowa d-moll op. 1 nr 6 BuxWV 257
Grave, Allegro, Con discretione, Adagio, Vivace, Adagio, Poco presto, Poco adagio, Presto
 
Rosja:
Baldassare Galuppi (1706 – 1785)
Concerto primo G-dur
 
Finlandia:
Anonim (opr. A.M. Lehtipuu, M. Henriksson, L. Hosia)
3 tańce „polska” ze zbioru Samuela Rinta-Nikkola (1809)
 
Szwecja / Finlandia:
Johan Helmich Roman (1694 – 1758)
Sjukmans Musiquen
 
rozwiń program
zwiń program
17.08.16
Paradyż
Muzyka w Raju
 
Artyści
Program
Bachowie koncertujący
 
Wilhelm Friedemann Bach (1710 – 1784)
Koncert klawesynowy f-moll
Allegro di molto, Andante, Prestissimo
 
Carl Philipp Emanuel Bach (1714 – 1788)
Koncert fletowy d-moll Wq 22
Allegro, Un poco andante, Allegro di molto
 
Johann Sebastian Bach (1685 – 1750)
V Koncert brandenburski D-dur BWV 1050
Allegro, Affettuoso, Allegro
 
Koncert klawesynowy d-moll BWV 1052
Allegro, Adagio, Allegro
 
rozwiń program
zwiń program
14.08.16
Paradyż
Muzyka w Raju
 
Artyści
Program
Vivaldi na japoński głos i koncertujące smyczki
 
Antonio Vivaldi (1678 – 1741)
Koncert e-moll op. 3 nr 4 na 4 skrzypiec, smyczki i b.c. RV 550
Andante, Allegro assai, Adagio, Allegro
 
Koncert A-dur op. 3 nr 5 na 2 skrzypiec, smyczki i b.c. RV 519
Allegro, Largo, Presto
 
Aria Il mio core a chi la diede z opery „La Fida Ninfa” RV 714
 
Koncert D-dur op. 3 nr 1 na 4 skrzypiec, wiolonczelę i b.c. RV 549
Allegro, Largo e spiccato, Allegro
 
Koncert d-moll na 2 skrzypiec, wiolonczelę, smyczki i b.c. RV 565
Allegro, Adagio e spiccato, Allegro, Largo, Allegro
 
Motet „In furore iustissimae irae” na sopran, smyczki i b.c. RV 626
Aria: In furore iustissimae irae
Recytatyw: Miserationum Pater piissime
Aria: Tunc meus fletus
Alleluia
 
rozwiń program
zwiń program
12.08.16
Paradyż
Muzyka w Raju
 
Artyści

KORE Orchestra

Program
Barokowa orkiestra na chwilę przed emancypacją
 
Alessandro Stradella (1639 – 1682)
Sinfonia z serenaty „Qual prodigio è ch´io miri?”
 
Sinfonia a-moll nr 9
Largo/Allegro, Presto/Adagio, Allegro, Presto
 
Giuseppe Valentini (1681 – 1753)
Concerto grosso d-moll op. 7 nr 2
Grave, Vivace, Allegro, Adagio e staccato, Allegro
 
Alessandro Stradella
Sinfonia F-dur nr 5
Allegro, Adagio, Largo/Allegro, Presto
 
Giuseppe Valentini (1681 – 1753)
Concerto grosso G-dur op. 7 nr 7
Grave, Fuga, Adagio, Vivace, Adagio e piano, Allegro assai
 
Sinfonia D-dur nr 3
Allegro, Adagio, Allegro, Allegro, Presto
 
Arcangelo Corelli (1653 – 1713)
Concerto grosso D-dur op. 6 nr 1
Largo, Allegro, Largo, Allegro, Largo, Allegro, Allegro
 
rozwiń program
zwiń program
21.04.16
WARSZAWA
Filharmonia Narodowa
 
Artyści
Program
 
Georg Friedrich Händel (1685 - 1759)
Ouverture z Concerto grosso d-moll op. 6 nr 10, HWV 328
Koncert organowy g-moll op. 4 nr 3, HWV 291
Largo z Concerto grosso F-dur op. 6 nr 9, HWV 327
 
Joseph Haydn (1732 - 1809)
Koncert F-dur na skrzypce i organy, Hob. XVIII:6
 
Carl Philipp Emanuel Bach (1714 - 1788)
Koncert organowy G-dur, Wq 34
 
Wolfgang Amadeus Mozart (1756 - 1791)
Fantazja f-moll, KV 608
 
rozwiń program
zwiń program
18.04.16
WARSZAWA
Filharmonia Narodowa
 
Program
 
Johann Sebastian Bach (1685 – 1750)
II Suita orkiestrowa h-moll, BWV 1067
V Koncert brandenburski, BWV 1050
Koncert a-moll na flet, skrzypce i klawesyn, BWV 1044
Koncert klawesynowy d-moll, BWV 1052
 
rozwiń program
zwiń program
16.02.16
WARSZAWA
Filharmonia Narodowa
 
Artyści
Program
 
Antonio Vivaldi (1678 – 1741)
Koncert na smyczki g-moll, RV 157
 
Georg Philipp Telemann (1681 – 1767)
Koncert e-moll na flet i skrzypce, TWV 52:e3
 
Antonio Vivaldi
Koncert fletowy g-moll La Notte, RV 439
 
Johann Sebastian Bach (1685 – 1750)
Koncert c-moll na obój i skrzypce, BWV 1060
 
Antonio Vivaldi
Sinfonia La senna festeggiante, RV 117
 
Alessandro Marcello (1669 – 1747)
Koncert obojowy d-moll
 
Georg Philipp Telemann (1681 – 1767)
Koncert e-moll na flet traverso i flet prosty, TWV 52:e1
 
 
rozwiń program
zwiń program
15.11.15
Poznań
Poznań Baroque
 
Artyści
Program
 
Evaristo Felice Dall'Abaco (1675 – 1742)
Concerto a quatro da chiesa d-moll op. 2 nr 1
 
Alessandro Scarlatti (1660 – 1725)
Stabat Mater
 
Evaristo Felice Dall'Abaco
Concerto a quatro da chiesa a-moll op. 2 nr 4
 
Giovanni Battista Pergolesi (1710 – 1736)
Stabat Mater
 
rozwiń program
zwiń program
11.11.15
POZNAŃ
Poznań Baroque
 
Artyści
Program
 
Antonio Vivaldi (1678 – 1741)
Koncert na smyczki g-moll, RV 154
Koncert na smyczki c-moll, RV 120
Aria Sol da te, mio dolce amore z opery „Orlando furioso”, RV 728
Kantata Cessate, omai cessate, RV 684
Koncert fletowy D-dur „Il gardellino”, RV 428
Koncert na smyczki c-moll, RV 120
Aria Ho il cor già lacero z opery „Griselda”, RV 718
Koncert fletowy F-dur, RV 434
Duet In braccio dei contenti z serenaty „Dall'eccelsa mia reggia”, RV 687
 
Georg Friedrich Händel (1685 – 1759)
Concerto grosso F-dur op. 6 nr 9, HWV 327
Duet Coronata di gigli e di rose z opery „Tamerlano”, HWV 18
Concerto grosso B-dur op. 6 nr 7, HWV 325
Aria Volo pronto, e lieto il core z opery „Agrippina”, HWV 6
Concerto grosso c-moll op. 6 nr 8, HWV 326
Aria Empio dirò tu sei z opery „Giulio Cesare in Egitto”, HWV 17
Aria Cara sposa z opery „Rinaldo”, HWV 7
Concerto grosso G-dur op. 3 nr 3, HWV 314
Aria Priva son d’ogni conforte z opery „Giulio Cesare in Egitto”, HWV 17
Concerto grosso G-dur op. 3 nr 3, HWV 314
Aria Domerò la tua fierezza z opery „Giulio Cesare in Egitto”, HWV 17
Aria Ah, mia cara, se tu resti  z opery „Floridante”, HWV 14
 
rozwiń program
zwiń program
07.11.15
POZNAŃ
Poznań Baroque
 
Artyści
Program
 
Johann Sebastian Bach (1685 – 1750)
II Suita orkiestrowa h-moll, BWV 1067
V Koncert brandenburski D-dur, BWV 1050
Koncert potrójny a-moll na flet, skrzypce i klawesyn, BWV 1044
Koncert klawesynowy d-moll, BWV 1052
 
rozwiń program
zwiń program
23.08.15
Paradyż
Program
 
Georg Philipp Telemann (1681 – 1767)
Fantazja E-dur nr 9, TWV 40:9
Duet h-moll, TWV 40:141
Sonata d-moll na flet prosty, skrzypce i b.c., TWV 42:d10
Quartetto g-moll, TWV 43:g1
Sonata g-moll na 2 skrzypiec, 2 viole, wiolonczelę i b.c., TWV 44:33
Koncert e-moll na flet traverso i flet prosty, TWV 52:e1
 
rozwiń program
zwiń program
22.08.15
Paradyż
Program
 
Georg Philipp Telemann (1681 – 1767)
Koncert e-moll na skrzypce i flet, TWV52:e3
Koncert a-moll na flet prosty i violę da gamba, TWV 52:a1
 
Johann Sebastian Bach (1685 – 1750)
Koncert d-moll na 2 skrzypiec, BWV 1043
II Suita orkiestrowa h-moll, BWV 1067
 
rozwiń program
zwiń program
19.08.15
Paradyż
Program
 
Alessandro Scarlatti (1660 – 1725)
Sinfonia prima di concerto grosso (F-dur)
 
Francesco Mancini (1672 – 1737)
Koncert na flet prosty G-dur nr 5
 
Antonio Vivaldi (1678 – 1741)
Sinfonia na smyczki g-moll, RV 157 
 
Giuseppe Tartini (1692 – 1770)
Koncert fletowy D-dur
 
Antonio Vivaldi
Koncert skrzypcowy g-moll op. 4 nr 6, RV 316a (transkrypcja: Bolette Roed)
Koncert na 2 skrzypiec a-moll op. 3 nr 8, RV 522
 
rozwiń program
zwiń program
16.08.15
Paradyż
Muzyka w Raju
 
Program
 
Johann Friedrich Fasch (1688 – 1758)
Sinfonia na smyczki g-moll, FWV M:g1
 
Georg Philipp Telemann (1681 – 1767)
Koncert a-moll na 2 flety proste, TWV52:a2
 
Christoph Graupner (1683 – 1760)
Koncert E-dur na flauto d'amore, GWV 728
 
Georg Philipp Telemann
Uwertura e-moll „l’Omphale”, TWV 55:e8
 
Johann Joachim Quantz (1697 – 1773)
Koncert fletowy G-dur, QV 5:173
 
rozwiń program
zwiń program